A0929 MOJAVE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A0929 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3555kg |
| Block | A0929 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 6400kg |